Právě hraje: Lisa Loeb - Stay (i Missed You)
Pořad: To pravé kolejové

Velká rekonstrukce

27. 1. 2017
A začalo to v létě... :)

V létě nám doslova zavřeli dveře do budovy!
Loňské léto se na budově E, porubských kolejí měnily okna a dělaly další práce. Takže přístup do rádia byl více méně složitý. Výměna oken se nám náramně hodila, protože v zimě tam protahovalo, ikdyž se topilo na plné koule :). Jelikož došlo při výměně k poškození tehdejšího odhlučnění, které už taky něco málo pamatovalo, byl to první větší impulz dát se do pořádné rekonstrukce i z naší strany. Přece jen jsme studenti a tak nám to trvalo celý půlrok, kdy ve volných večerech jsme se snažili vyšperkovat vše co se jen dalo. Díky šikovným kolejním malířům nám kancelář svítí bílou barvou a jednu ze stěn i podlahu obklopuje nový tmavě modrý koberec.
3 holé stěny a plechový strop? Tož, tam si teprv tleskni :D.

rekonstrukce-2016-9

Proto jsme neotáleli ani s částečným odhlučněním stěn a upravili jsme kanclík ku obrazu svému.

rekonstrukce-2016-17_kancl-new

Studio se také otočilo o několik stupňů, doslova 360°.

Pro hosty jsme vyladili kulaťák se dvěma mikrofonními rameny a pro moderátora hezký výhled z okna na protější pohovku. Ve studiu se toho vlastně moc nezměnilo, až na nový pult a pár drobností.

rekonstrukce-2016-16

Teď zbývá to poslední a prioritní – abychom dostali opět za mikrofon nové hlasy, které se chtějí v moderování ať už posunout a dotáhnout to na vyšší level, nebo jen tak pro zábavu vysílat pro své kámoše nejen na kolejích…

Těšíme se na Tebe!

Fotoalbum

Informace

Další články